Sitemizde şuan toplam 235 film bulunmaktadır.

Hep Yek 2 izle (2017) Full HD Tek Parça

ust2
500x50-3
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hep Yek 2 izle (2017) Full HD Tek Parça

Hep Yek 2 izle. Robert Neville adın da ki bir başarılı bilim adamı vardır. Ve insanlığı yok edeceğine inanılan, önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Hep Yek 2 izle o kişi hiç bir şekil de endişe için de kalmamış olsa da her geçen gün korkusu da başa gelmektedir. Virüs çok kısa bir zaman da bir çok insanın ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville bir şehir de hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville adın da ki kişinin de durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerin de ki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.

Şu ana kadar yanın da ki köpeği ile hayatına devam etmek de olsa da hiç bir kişiye rastlamamıştır. Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslın da yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Hep Yek 2 full izle salgından sağ kurtulan eski insan yeni insan Neville gibi birisinin de ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler ve bekledikleri sonunda olur. Neville ölümcül hayata düşmüş olsa da bu duruma kendi çabası ile bir çözüm aramaktadır. Kurdukları tuzağa düşen Neville kendisini çok zor bir şekil de kurtarmayı başarır. Bu başardığı durum altın da mutluluktan göz yaşı dökmüş olsa da başın da çok ama çok bela daha vardır. Ama bu başarısını onu korumak için hayatını feda eden köpeği Sementa gibi bir isme borçludur.

Bu durum Neville gibi birisini çok üzer, artık umudunu tamamen yitirmiştir, gece yarısı o ölü yaratıklardan doğmuş olan varlıklara saldırır ve bir kaçını öldürür. HD Film izle ama o yaratıklar çok kalabalıktır, tam ölümle burun buruna gelmişken muhteşem bir parlama görülür ve 3 yıl boyunca aradığı ama bulamadığı, kendisi gibi hayatta kalan bir kadın ve bir çocuk onu kurtarır. O çocuk ise ormanlar da büyümüş ve bu gibi şeyler ile de çok baş başa kalmış. Ama hiç birin de hiç bir şekil de hiç bir zaman hiç bir şart altın da hiç bir yara izi almamıştır. Tekfilmizlehd.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Orçun Benli

Oyuncular: Gökhan Yıkılkan , İnan Ulaş Torun , Gürkan Uygun , Ali Çatalbaş , Tuna Orhan

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?