Sitemizde şuan toplam 235 film bulunmaktadır.

Ip Man 3D Full HD izle

ust2
500x50-3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ip Man 3D Full HD izle

Ip Man 3D izle
Şimdi sizlere çok özel olan Hong Kong yapımlı bir dövüş filmini sunuyoruz. Film çoğu filmde olduğu gibi Şunat ayına damgasını vuracak bir filmdir. Ama sadece Şubat ayı değildir. Tüm yıl veya bir kaç yıl damgada kalabilir. Filmin konusunu anlatmaya başlayacak olursak. Filmde bir okul vardır. Okul ama herkesin bildiği gibi bir okul değildir. Öğrenciler ve öğretmenler olsa da kitaplar ve kalemler yoktur. Çünkü okul öyle bir okul değildir. Okulda kız ve erkek öğrenciler ile beraber dövüşe eğitim verilmektedir. Öğrenciler bu dövüş sanatı için bazen çok ağır şartlar altında kalarak mücadele etmiş olsalar da çok sayıda öğrenci başarı ile sonuçlanan bir belge alma töreni ile karşılaşmışlardır. Öğrenciler karşıdan gelen mesaj yani öğretmeninin dediklerini birebir aynı yaptıkça ayrım felan olmadan çok beğenilir ise erken mezun olunmasına sebep olunmaktadır.

Yip Man 3D
Bu günlerden yirmi beş yıl sonrasına geçiş yapacak olursak. Az önce demiş olduğumuz öğrenciler genelde erkekler işlerine tekrardan dövüş ile devam etmektedirler. Çünkü en iyi bildikleri şey kavga ederek çok yüklü miktarda para kazanmalarıdır. Bunlar gine çıkarlar ve eski okul arkadaşları ile ölümüne bir kavga ederler. Ama kavga dediğim kafa göz değildir. Kavga hakem ile yönetildiği için maçta çok sıkıntı olmamaktadır. Paraya para demeyin bu kişiler artık aldığı darbeleri hissetmez oldular. Bu öğrencilerin diğerleri ise aynı inşaatta çalıştıkları için onlara doğru gelen bir gruba korkusuzca ellerindeki kürekler ile yürümeye başlarlar. Orada çok büyük bir kavga çıkacak ve ortalık karışacaktır. Bu olaylar anlatılmaz sadece izlenerek anlaşılır.

Ip Man 3D
O yüzden filmin konusundan bahsetmek bu kadar yeterli oalcaktır. Filmin türü ise aksiyon , macera ve dram dolu sahneler ile paylaşılmıştır. Filmin dış kollarındaki isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Wilson Yip gibi bir HongKonglu isim oturmaktadır. Wilson Yip çok sayıda filmleri olan bir kişilik olduğu için aranızda çok sayıda kişi mutlaka tanımaktadır. Çünkü çok iyi filmleri yönettiği için sizlere bu filminde çok güzel olacağını söylemeliyiz. Neyse filmin diğer dış kollarındaki isimler ise yani filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Donnie Yen , Lynn Hung , Mike Tyson , Jingchu Zhang , Kent Cheng gibi bir çok ünlü HongKonglu ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin en iyi kişiliği olan kişi ise senaryocusudur. O kişi ise Edmond Wong gibi bir HongKonglu isim vardır. Yorum atmadan geçmeyelim. Facebook sayfamızı beğenerek bizlere destek olmuş olursunuz. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmleri, Aksiyon, Biyografi, Dövüş, Dram

Yapım: 2015

Yönetmen: Wilson Yip

Oyuncular: Donnie Yen , Lynn Hung , Mike Tyson , Jingchu Zhang , Kent Cheng

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ip Man 3D Full HD izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Sbl - 1 sene önce demiş ki:

    çok güzel film

  2. Hasan - 1 sene önce demiş ki:

    Hayırlısı