Sitemizde şuan toplam 235 film bulunmaktadır.

Kötü Kedi Şerafettin HD izle

ust2
500x50-3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Kötü Kedi Şerafettin HD izle

Kötü Kedi Şerafettin
Şimdi sizlere aksiyon ve komedi tarzından olan bir animasyon filmini sunuyoruz. Filmin konusunu anlatmaya geçmeden önce filmi Türkiye de en iyi animasyon filmlerinden biri olarak kabul edildiği sözleri doğrudur. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde bir kedi vardır. Bu kedinin adı Şerafettin olsa bile o kedi kendine Şerafettin denmesini istemiyor. Çünkü dişi kedilerin yanında bu isimle anılınca dişi kediler onla dalga geçtiği için en iyi arkadaşı ile arası bozulmuştur. Günlerden bir gün Şero lakablı bu kedi en iyi arkadaşı ile bir evin çatısında konuşurlar. Konuşurlar dediğim gerçekten bir insan ağzı ile konuşma gibidir. Neyse Şero arkadaşına kedilerin neden her zaman dört ayağının üstüne düştüğünü sorar. Daha sonra o arkadaşı bilmiyorum deyince arkadaşını çatından aşağıya atar ve atmadan önce dediği şey ise aşağıya düşerken bunu bir düşün der Şeronun arkadaşı o anda onu düşünmek yerine aşağıya düşünce canının ne kadar yanacağını düşünmesidir. Şero fare ve bir martı ile konuşmaya başlayınca akşam ne yemek istediklerini sorar. Martı balık yemek istediğini söyler.

Kötü Kedi Şerafettin filmi konusu
Ama martının bu cevabı vermiş olması doğaldır. Çünkü martı gece gündüz deniz üstünde balık avlamakla hayatını sürdürmektedir. Neyse martı akşam olunca denize gider ve fareyi sırtına alarak balık yakalayıp onları ızgara mangal yaparak yemekte olacaklar. Ama kedi olan Şero balığı yemeden önce mutlaka yanında soğan olmasını ister. Fare evine gidip çöplükten almış olduğu soğanı alıp geldiğinde Şero o soğanı yumruğu ile ikiye böler. Daha sonra yemeği başlayan bu kişiler artık tamamen yemeğe odaklanır ve yemekten sonra karınları tok olduğu için boş boş dolaşan diğer arkadaşları ile vakit geçirmeye başlarlar. Fare ile martı artık Şerodan ayrılır ve martının üstünde seyahat eden fare bir kulenin yanından geçerken kulenin camının açık olduğunu görür ve martıya oraya girip yedekleme yapmak amacıyla yeni pişmiş olan yemeklerin tadına bakmadan geçmek istemezler. Yemeğin tadı gerçekten çok güzel olduğu için oranın içine atlayan fare martının onu bırakıp gitmesi ile orada insanların ezeli rakibi olarak kalacak ve ölmemek için insanlardan gelen soplara dayanmak zorunda kalacaktır.

Kötü Kedi Şerafettin izle
Martı daha sonra fare arkaşının orada o zorluk içinde kalmasına göz yummadığı için oraya son hızla dalar ve farenin tekrardan martının yani kendisinin üstüne çıkmasını sağlayan martı fareden ilk önce azar işitir daha sonra bir teşekkürü hak ettiği için teşekkür alır. Martı bunun bu lafıyla gaza gelerek hızlı bir sürat yapar. Martı son hız aşağıya çakılacakmış gibi inse de farenin aklı sıfıra kadar iner. Çünkü fare aşağıya çakılacağını sanır ve martıyla artık dolaşamayacağını söylese de bu bir öfke ile ağızdan çıktığı için martıyla bir küslük olmasını sağlamıştır. Filmi bu kadar anlatmak yeterlidir. Filmin yönetmenlik koltuğunda Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal gibi iki isim üstlenmektedir. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Demet Evgar , Okan Yalabık , Uğur Yücel , Ayşen Gruda , Ahmet Mümtaz Taylan gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Film Şubat ayında vizyona girecek ve tüm reytingleri üstüne çekecektir diye umuyorlar. Kim derseniz film yapımcılarıdır. Yorumsuz geçmeyelim. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Mehmet Kurtuluş , Ayşe Ünal

Oyuncular: Demet Evgar , Okan Yalabık , Uğur Yücel , Ayşen Gruda , Ahmet Mümtaz Taylan

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?