Sitemizde şuan toplam 235 film bulunmaktadır.

Mısır Tanrıları Full HD izle

ust2
500x50-3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Mısır Tanrıları Full HD izle

Mısır Tanrıları izle Filmde, her zaman olduğu gibi yine cennet gibi her köşesinin ayrı ayrı güzelliği vardır. Mısırın bu yönü tristleri olduğu kadar kendine çekmeyi sadece mısır piramitleri tarafından kazanılmıştır. Ama şimdi kargaşa hakim. Bu nedenle hava tanrısı yer yüzüne gönderilir. Hava tanrısının ölüm olayları koruması ondan rica ile istenir. Hava tanrısı isteği yerine getirecek ama biraz zorluk içinde kalacaktır. Hava tanrısı bu onlarca hatta yüzlerce kişiyi durdurabilecek gücün kendinde olup olmadığını düşünür. Bunu düşünmeyi bırakıp onu yaratan kişinin yanına gider ve bunu o adama sorduğunda adamdan ne kadar güçsüz olursan ol ama hayatta çalışkan olmayı bırakma der ve o hava tanrısı o adamın sözüne karşılık oradan ani bir çıkış yapar.Hava tanrısı çalışmaya başlar ve yeterince gücün kendinde olduğunu anlayınca yakında ama çok yakında dünyayı kendisi hükmedeceğini söyler.
Hava tanrısı asker ordusunun tamamlar ve bir toplantı yapar. Toplandı her patronun yaptığı gibi masada değil ellerde savaş aletleri ve havada hazır bir şekilde dışarıda toplanırlar. Askerler tamamen savaşa hazırdır. Ve hava tanrısı savaşı başlatır karşı tarafın komutanı olan bir genç kız ve bir genç erkek ne yapacaklarını bilmezler. Çünkü en önemli ateş etme yerlerinden biri vurulmuştu. Ne yapacaklarını bilmeyen bu komutanlar orayı tamemen kurtarmak amacıyla tekbir getirip tüm orduyla beraber hava tanrısının olduğu bölgeye doğru tekbir getirmeye devam ede ede koşarlar. Bu adamlar oraya ne pahasına olsun öldürülen adamları kömecek ve hava tanrısını tek başına bırakıp kendilerine kölelik yaptıracaklar. Bu nedenle çok nadirlik ile hava tanrısına hiç bir şey olmasın diye güzel bir şekilde savaşmaktadır. Hava tanrısına göre karşı taraf onların istediklerini gayet güzel bir şekilde gerçekleştireceklerini bildiği için içinde biraz korku vardır.
Filmi bu kadar anlatmak yeterlidir. Çünkü anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi güzel diye sunduğumuzu sanarak bizlerden soğuyacaksınız. Ama gerçekten çok ama çok güzel ve izlenmesi gereken bir fildir. Filmin yönetmenlik koltuğunda Alex Proyas gibi bir Amerikan isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Gerard Butler , Geoffrey Rush , Nikolaj Coster-Waldau , Rufus Sewell , Bruce Spence gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmuştur. Film bu yıl şubat ayının sonlarında vizyona girecek olmasına rağmen şu andan itibaren bilet arayanlar dahi ortaya çıkmaya başladı. Çünkü filmin gerçekten izlenmesi gerektiğini düşünen insanlar daha önceden uyanıklık yapmaya çalışır ama daha biletler satışa çıkmadığı için evlerine boş elle dönerler. Tekparthdizle.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon, Macera, Macera-Aksiyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Alex Proyas

Oyuncular: Gerard Butler , Geoffrey Rush , Nikolaj Coster-Waldau , Rufus Sewell , Bruce Spence

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?