Sitemizde şuan toplam 235 film bulunmaktadır.

Zor Saatler Full HD izle

ust2
500x50-3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Zor Saatler Full HD izle

Zor Saatler izle
Bundan altmış veya yetmiş yıl öncesinde Amerika da çok kuvvetli bir fırtına olur. Filmde o fırtınayı daha gerçekci ve açıklayıcı bir şekilde anlatılmıştır. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Filmde Amerikanın Doğusunda çok kuvvetli bir fırtına meydana gelir. Bu fırtına deniz kenarına yaklaşık olarak on bir kilometre uzaklıkta gerçekleşmiş olsa da deniz kenarındaki ev ve restoranlar fırtına etkisi ile harap olma noktasına gelir. Fırtının etkisi ile bir petrol yüklü gemi kıyıya yaklaşır ve fırtına onu kıyıda daha çok savurarak bir kayaya çarpık ikiyi bölünmesine neden olur. Gemi ortadan tamamen iki bölünerek petrolün denize akmasını sağlar. Denize akan petrol deniz canlılarını ve o çevreye yakın olan kişi ve kişileri çok büyük çapta etkileyecek ama fırtınadan kurtulan kişiler bu petrolden etkilenecektir.

Zor Saatler filmi
Filmin devamında ise, Gemi ikiyi bölünüp boşaldıktan sonra bu seferde denizin dibine doğru yavaş yavaş batmaya başlar. Geminin içinde halen daha kişiler vardır. Bu gemi batmaya başlamadan önce acil olarak sahil güvenlik ile irtibata geçmeye çalışır. Ama bir kaç dakika uğraştan sonra ümidi kesen gemi içindeki kişiler yavaş yavaş ölümün tadını almaya başlarlar derken geri mesaj döner. Sahil güvenlik aldığı mesajı duyunca hemen bir sahil güvenlik botu ile verdiği adrese gelen sahil güvenilir onların suda çapıldadığı anı görünce biraz gülerek tepki verdiği için gemi çalışanları ve personelleri o adama biraz sert çıkışır ve o adamlardan birazdan önce kendilerini kurtarmasını ister. Kendilerini kurtaran adamlara kıyıya varınca dediği şey ise sizi şikayet edeceğim cümlesi olur ve sahil güvenlik ekibi şimdi kendi kendine niye şikayet edecek diye düşünmeye başlar.

Zor Saatler konu devamı
Sahil güvenlik bir türlü anlamayınca adama sorar ve adamın cevabı bizi denizde kurtarmaya geldiğinizde çok iyi bir şekilde kurtarmak yerine çok iyi bir şekilde kahkaha ile kurtarmayı tercih etmenizden dolayı kaynaklanmaktadır der. Sahil güvenlik ekibi o adamları niye kurtardık keşke kurtarmasaydık diye düşünmeye başlayacaktır. Filmin devamında neler yaşanacak hep beraber izliyoruz. Filmin yönetmenlik koltuğunda Craig Gillespie gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Eric Bana , Chris Pine , Ben Foster , Kyle Gallner , Casey Affleck gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlemeden geçmemenizi öneririm. Hdfilmkabusu.com ve ekibi iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Gerilim, Macera-Aksiyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Craig Gillespie

Oyuncular: Eric Bana , Chris Pine , Ben Foster , Kyle Gallner , Casey Affleck

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?